(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Dostępna w 13 kolorach:

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 2 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Wstążka gimnastyczna doskonale sprawdza się podczas zajęć z rytmiki, fitnessu, a przede wszystkim gimnastyki artystycznej. Jako rekwizyt zabawowy przyda się zarówno w domu, jak i w placówkach dydaktycznych.

Dzięki swej lekkości jest idealna do układów choreograficznych oraz zajęć ruchowych. Jest elementem, który uatrakcyjni każdy pokaz taneczny.

Część materiałowa wykonana jest z błyszczącej taśmy o długości 2 m. Rączka drewniana połączona jest z materiałem za pomocą metalowych części (dwóch kółek oraz krętlika, który zapobiega skręcaniu się taśmy podczas ćwiczeń).

Długość wstążki: 2 m

Szerokość wstążki: 4 cm

Długość rączki: 50 cm

Waga: 50 g

Występuje w 13 kolorach: błękitna, żółta, biała, zielona ciemna, zielona jasna, srebrna, pomarańczowa, czerwona, złota, czarna, różowa, fioletowa, granatowa.

Uwaga! Kolory na zdjęciach mają charakter poglądowy i mogą różnić się od realnych odcieni wstążek.

Indeks

Opinie o produkcie