(0)

Dostępna w kolorach:

Ostatnie sztuki w magazynie

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 6 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 6 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 3,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Taśma spacerowa to niezbędny element w każdej placówce edukacyjnej. Wykonana z mocnego i trwałego materiału o pięknych, intensywnych barwach. Podczas spacerów zapewnia dzieciom bezpieczeństwo i pomaga ustawiać się parami, co ułatwia pracę nauczycielom i opiekunom.

Świetnie sprawdzi się również podczas zajęć edukacyjnych, ruchowych i animacyjnych, a aktywności realizowane z jej wykorzystaniem pomagają ćwiczyć równowagę, zapewniając przy tym mnóstwo radości i dobrej zabawy.

Cechy taśmy spacerowej:
- mocny i trwały materiał, który można prać w pralce lub dezynfekować chusteczką;
- żywe kolory;
- niezwykle praktyczna: zmieści się w plecaku czy torebce;
- taśma o długości 2,3 m posiada 14 uchwytów (12 + 2).

Każda taśma spacerowa posiada jednakową liczbę rączek (uchwytów) po każdej ze stron, przy czym jeden z uchwytów znajduje się zawsze na początku, a drugi na końcu każdej taśmy.

Indeks

Opinie o produkcie