• -10%

41,40 zł Zniżka 10%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 46,00 zł

Najniższa cena produktu 41,40 zł z dnia 29.09.2024

Kupując ten produkt możesz zebrać 82 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Alfabet. Smart bingo od Kapitan Nauka to prosta i efektywna zabawa z kołem losującym, która ułatwi dziecku poznawanie liter i wprowadzi go w świat nauki czytania. Dzięki aktywnej formie nauki dzieci uczą się rozpoznawać litery, odróżniać ich kształt od innych znaków oraz łączyć je z odpowiadającym im dźwiękiem i znaczeniem wyrazu rozpoczynającego się daną literą.

Zakręć kołem, wylosuj literę i zaznacz rysunek. Wytęż wzrok i znajdź m jak mysz! Gra rozwija percepcję wzrokową i słuchową oraz spostrzegawczość. To doskonały trening przygotowujący dzieci do nauki czytania. Wesołe i kolorowe ilustracje na elementach gry na pewno wzbudzą zainteresowanie nie jednego małego gracza. Gra zapozna dziecko z podstawami czytania ze zrozumieniem. Na bardziej doświadczonych czekają rozgrywki z elementami myślenia strategicznego.

Atutem jest możliwość samodzielnej gry, ale świetnie sprawdzi się także podczas wspólnych rozgrywek z rodziną, czy rówieśnikami. Gry stanowią również ciekawą pomoc dydaktyczną dla nauczycieli podczas codziennych zajęć w przedszkolu.

Opakowanie zawiera:
- 4 dwustronne plansze
- 53 żetony
- koło losujące
- pasek zwycięstwa
- instrukcję

Opiera się na zasadach dobrze znanej gry bingo: trzeba znaleźć i zaznaczyć na swojej planszy litery lub obrazki wylosowane na kole losującym. Wygrywa ten, kto pierwszy zapełni cztery sąsiadujące pola na planszy (w pionie, poziomie lub po skosie). W wersji trudniejszej można zaznaczyć tylko jedno pole z literą lub rysunkiem z dwóch pasujących elementów.

Plansze, żetony i koło losujące zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.

Indeks
GR0483