(0)
Kupując ten produkt możesz zebrać 38 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

W grze Nieparki ważne jest bystre oko i umiejętność wyszukiwania podobieństw w teoretycznie kompletnie różnych obrazkach. Nieparki to postacie kompletnie nie z tego świata! Są szalone i różnorodne, włochate i kolczaste, z jedną nogą, rogami lub bez, z ogonkiem, zębne lub bezzębne... Każdy z nich ma przynajmniej jeden wspólny element z dowolną inną postacią.

W grze liczy się refleks i spostrzegawczość – należy jak najszybciej znaleźć podobne cechy u postaci znajdującej się na wyłożonej karcie oraz na jednej ze swoich kart. Też ma dwa skrzydełka! Też ma ogonek! Też ma jedno oko! Też jest włochate!

Zestaw zawiera:
- 96 kart
- instrukcję w j. polskim
- instrukcję w j. ukraińskim

Indeks
GR0556