Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

  • Nowy
Muzyczne rozruszanki nie tylko na poranki
search
  • Muzyczne rozruszanki nie tylko na poranki
  • Muzyczne rozruszanki nie tylko na poranki
  • Muzyczne rozruszanki nie tylko na poranki
  • Muzyczne rozruszanki nie tylko na poranki
  • Muzyczne rozruszanki nie tylko na poranki

Muzyczne rozruszanki nie tylko na poranki

5.00 (2)
36,00 zł

Wersja

Kupując ten produkt możesz zebrać 36 punktów.
Zobacz nowe nagrody w programie skarbonka.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Muzyczne rozruszanki nie tylko na poranki

Muzyczne rozruszanki nie tylko na poranki

    lub Anuluj

Z radością oddajemy w Wasze ręce Muzyczne rozruszanki nie tylko na poranki – zbiór 10 piosenek i 30 różnorodnych zabaw stworzonych z pasją do edukacji poprzez muzykę, ruch i zabawę. Wierzymy, że edukacja dzieci w wieku przedszkolnym powinna być nie tylko efektywna, ale także radosna i inspirująca. Publikacja ta bazuje właśnie na tym przekonaniu. Każda zawarta tu propozycja ma na celu rozwijanie motoryki dziecka, integrowanie małych społeczności przedszkolnych i poprawianie nastroju.

Spis treści Od Autorki 

Znajdziecie tutaj pomysły idealne nie tylko na poranki, ale również na każdy inny moment wymagający zintegrowania dzieci poprzez aktywności muzyczno-ruchowe. Tematyka piosenek została skorelowana z porami roku i miesiącami, a do każdej z nich zaproponowano po trzy zabawy: ćwiczenia ruchowe przy muzyce z elementami tańca, aktywności do piosenki lub recytowanego tekstu (m.in. masażyki, zabawy paluszkowe i matematyczne) oraz dodatkowe działania inspirowane treścią.

Niektóre z zabaw mogą wydać się Wam znane, gdyż książka bazuje na materiałach opublikowanych w miesięczniku BLIŻEJ PRZEDSZKOLA, jednakże teraz ich centrum stanowią piosenki, a nie rymowanki. Różnorodność propozycji sprawia, że muzyczne rozruszanki będą uatrakcyjniać codzienne zajęcia, stanowiąc doskonałą bazę do zorganizowania kompleksowych zajęć tematycznych zgodnych z podstawą programową. Każda zabawa jest poprzedzona krótkim opisem celów, jakie może osiągnąć dziecko podczas jej realizacji, łącząc w sobie różne aspekty rozwoju: motoryczny, językowy, społeczny i emocjonalny.

Posłuchaj fragmentów nagrań

***

Eliza Szeliga-Kraus – nauczycielka i animatorka, autorka rozwijających zabaw i piosenek dla dzieci. Od 2013 roku dzieli się swoimi pomysłami jako Pani Eliza (w ramach placówki doskonalenia nauczycieli CE DobEdu) na szkoleniach online i stacjonarnych w całej Polsce. Prowadzi klubik dla najmłodszych, a także aktywnie współpracuje z Akademią Edukacji BLIŻEJ PRZEDSZKOLA jako edukator. Idzie własną drogą, na której łączy energię, kreatywność i skuteczność z pasją do poznawania nowych osób i miejsc. Wierzy, że osoby pracujące z najmłodszymi dziećmi budują fundament przyszłego społeczeństwa. Jej energetyczne zabawy są wiatrem w nauczycielskie żagle i wywołują szerokie uśmiechy na dziecięcych buziach.

Patroni medialni:

   

***

Weź udział w szkoleniach prowadzonych przez Autorkę!

KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

ISBN
978-83-67101-79-0
Liczba stron
40
Dla kogo
nauczyciel
rodzic
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
uczniowie klas I-III
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Aranżacje
Eliza Szeliga-Kraus
Słowa i muzyka
Eliza Szeliga-Kraus
Rok wydania
2024
Format (szerokość x wysokość)
15,8 x 23,5 cm
Płyta CD lub zawiera CD
tak
tak - dostęp online
Indeks
W3743

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Rewelacyjna! Towarzyszy nam nie tylko o poranku. Dzieci bardzo lubią takie zabawy.

Oceń 

Rewelacyjna książeczka z piosenkami, zabawami i aktywnościami. Od razu wpada w ucho. Pani Eliza jest najlepsza i tyle.

Napisz swoją opinię