(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Z cyklu: Vademecum animatora

Kupując ten produkt możesz zebrać 20 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Każde urodziny to wyjątkowa okazja, szczególnie dla solenizanta. Dlatego warto zadbać o to, aby impreza była wyjątkowa i obfita w ciekawe atrakcje.

Publikacja Kreatywne urodziny (z serii Vademecum animatora) zawiera propozycje zabaw skupione wokół 12 urodzinowych tematów przewodnich.

Dzięki niej pyszny poczęstunek, prace kreatywne, zabawy ruchowe i integracyjne połączone spójnym motywem stworzą niezapomniany klimat i nie pozwolą na nudę w tym szczególnym dniu.

Książka mocowana na spirali, dzięki czemu łatwiej korzystać z niej podczas przygotowywania imprezy.

Każdy rozdział posiada miejsce na Twoje notatki i kreatywne pomysły.

Indeks

Opinie o produkcie