(0)

Dostępna w 9 kolorach:

Ostatnie sztuki w magazynie

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Piłki Rusałki są jednym z podstawowych elementów pedagogiki cyrku – wykonane z tworzywa sztucznego, w środku wypełnione są naturalnym granulatem mineralnym. Dostępne są w żywych, wyrazistych kolorach.

Piłki te charakteryzują się dużo większą wytrzymałością od zwykłych piłek – wytrzymują wielokrotne upadki z dużych wysokości na twarde nawierzchnie oraz przypadkowe zdeptania, nie zapadają się z biegiem czasu oraz zachowują swój idealny kształt.

Piłki w związku z posiadanym wypełnieniem nie odbijają się i nie toczą po upadku oraz wydają charakterystyczny, cichy „szumiący” dźwięk.

Sprawdzają się w nauce żonglowania, zabawach z chustą animacyjną i wielu innych elementach pedagogiki zabawy, a także w ćwiczeniach ogólnorozwojowych, sportowych, ekspresyjnych.

Średnica: 8 cm

Waga: 130 g

Dostępna w kolorach:
- czerwony
- niebieski
- zielony
- fioletowy
- żółty
- różowy
- pomarańczowy
- biały
- czarny

Uwaga! Kolory na zdjęciach przedstawiających dostępne piłki mają charakter poglądowy i mogą różnić się od realnych odcieni.

Indeks

Opinie o produkcie