(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Dostępna w 6 rodzajach:

Ostatnie sztuki w magazynie
Kupując ten produkt możesz zebrać 99 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Piłka balonowa XXL (o średnicy 85 cm) to świetny sposób na uatrakcyjnienie zabaw integracyjnych, animacyjnych, gagów klaunowskich. Wykorzystywana jest także w czasie zajęć treningowych w grupach małych sportowców.

Wykonana z materiału, wypełniona wymienialnym balonem, staje się niesamowicie trwała!

Do piłki dołączony jest także klips zamykający, dzięki któremu balon można wielokrotnie pompować i wypompowywać.

Kolorowy „futerał” piłki balonowej chroni produkt przed pęknięciem. Piłka umożliwia bezpieczną zabawę w domu i na świeżym powietrzu.

Piłka balonowa, dzięki technologii wymienialnych balonów, jest również bardzo praktyczna – zmieści się do kieszeni, torebki czy plecaka.

Piłka balonowa XXL dostępna jest w kilku zestawach kolorystycznych: Mix kolorów, Tropikalne liście, Arbuzy, Pszczółka, Biało-czerwona, Reggae.

Zestaw zawiera:
- 1 piłkę balonową