(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kolor

Kupując ten produkt możesz zebrać 14 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Piłka piankowa dla dzieci to świetny, bezpieczny sposób na nudę. Kolorowa grafika zabawki (dwa kolory do wyboru) przyciąga uwagę. Piłka jest lekka i poręczna, przyjemna w dotyku, a co najważniejsze: wytrzymała. Ze względu na jej rozmiar i wykonanie z miękkiej pianki sprawdzi się zarówno dla młodszych dzieci (jako pierwsza piłka), a także dla starszych, chcących udoskonalić swoją technikę. Idealnie sprawdzi się do zabawy na świeżym powietrzu, w domu, na boisku lub na sali ćwiczeń. Można ją wykorzystać na różne sposoby: do rzucania i łapania, do kopania, ściskania itd.

Średnica piłki: ok. 10 cm

Indeks