(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Wzór

Kupując ten produkt możesz zebrać 24 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Sportowa piłka do nogi, przeznaczona do gry rekreacyjnej: zarówno na boisku, jak i w halach sportowych.

Piłka do nogi rozmiar 9" to typowa piłka sportowa używana w grze piłki nożnej, znana również jako futbolówka. Piłka wykonana jest ze sztucznej skóry, z połyskiem, szyta maszynowo. Piłka świetnie nadaje się do zabawy na zewnątrz, w ogrodzie, na placu zabaw, nad jeziorem czy na plaży. Niezastąpiona podczas zabaw i gier na świeżym powietrzu. Sprawdzi się podczas zabaw w dwa ognie, zbijanego, kolory i wiele innych gier.

Piłka ma średnicę 9" (ok. 22,86 cm) i wykonana jest z syntetycznego materiału. Ta piłka jest idealna dla graczy w każdym wieku i poziomie zaawansowania, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych zawodników. Piłka 9" jest oficjalnym rozmiarem stosowanym w większości międzynarodowych turniejów i meczów piłki, co sprawia, że jest to popularny produkt wśród miłośników tego sportu.

Piłki wysyłane są nienapompowane. Cena dotyczy jednej sztuki.

Indeks

Opinie o produkcie