Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Piłka ręczna 15 cm, rozmiar 6" RÓŻNE KOLORY
search
  • Piłka ręczna 15 cm, rozmiar 6" RÓŻNE KOLORY
  • Piłka ręczna 15 cm, rozmiar 6" RÓŻNE KOLORY

Piłka ręczna 15 cm, rozmiar 6" RÓŻNE KOLORY

(0)
14,00 zł
Dostawa w ciągu 4-5 dni


Kolor

Kupując ten produkt możesz zebrać 14 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Piłka ręczna 15 cm, rozmiar 6" RÓŻNE KOLORY

Piłka ręczna 15 cm, rozmiar 6" RÓŻNE KOLORY

    lub Anuluj

Sportowa piłka ręczna przeznaczona do gry rekreacyjnej, zarówno na boisku, jak i w halach sportowych. Piłka wykonana jest ze sztucznej skóry, z połyskiem, szyta maszynowo. Piłka świetnie nadaje się do zabawy na zewnątrz, w ogrodzie, na placu zabaw, nad jeziorem czy na plaży. Niezastąpiona podczas zabaw i gier na świeżym powietrzu.

Jest to standardowa piłka ręczna przeznaczona do gry w tej popularnej dyscyplinie sportu. Piłka ma średnicę 6" (ok. 15,24 cm) i wykonana jest z syntetycznego materiału. Ta piłka jest idealna dla graczy w każdym wieku i poziomie zaawansowania, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych zawodników. Piłka ręczna 6" jest oficjalnym rozmiarem stosowanym w większości międzynarodowych turniejów i meczów piłki ręcznej, co sprawia, że jest to popularny produkt wśród miłośników tego sportu.

Piłki wysyłane są nienapompowane.

Indeks
SP0710

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię