(0)
Kupując ten produkt możesz zebrać 37 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Domino Kolory to gra logiczna dla przedszkolaków. Zadaniem najmłodszych jest dopasowywanie do siebie kafelków i ułożenie ich tak, aby jak najszybciej wykorzystać wszystkie elementy.

Domino to aż dwa sposoby na zabawę: łączcie w pary takie same obiekty w identycznych kolorach np. brązowy miś – brązowy miś lub w trudniejszym wariancie: elementy w tych samych kolorach, ale o innych kształtach np. czarny kot – czarny nietoperz. Dzięki temu gracze koncentrują się wyłącznie na nauce i rozpoznawaniu kolorów.

Podczas gry w domino dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale również trenują spostrzeganie wzrokowe, koncentrację i motorykę małą oraz ćwiczą myślenie logiczne. Układanką można bawić się samodzielnie lub z innymi graczami: rodzicami, rówieśnikami lub rodzeństwem.

Dzięki prostym zasadom, gra jest odpowiednia dla dzieci od 3 roku życia.

Zestaw składa się z 24 kafelków. Wymiar jednego kafelka: ok. 10 cm x 5 cm

Indeks