(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 48 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Rewelacyjna maszynka do robienia baniek mydlanych w kształcie promu komicznego (rakiety) zapewni mnóstwo radości każdemu dziecku. Każdy maluch marzy, aby znaleźć się na pokładzie tej niezwykłej maszyny i poczuć się jak prawdziwy astronauta. To świetny gadżet dla małych astronautów.

Zabawka pozwala na puszczanie kolorowych baniek z automatu. Wystarczy tylko wkręcić buteleczkę z płynem do spodu rakiety, włączyć przycisk znajdujący się na grzbiecie, uruchamiając obrót tarczy, która podczas pracy wypuszcza tęczowe bańki.

Dzięki zamontowanym kółkom rakieta będzie mogła poruszać się po podłożu, a z przodu rakiety wydmuchiwane będą bańki. Całej zabawie będzie towarzyszył odgłos startu rakiety oraz światełko umieszczone w podstawie kosmicznego pojazdu. Oczywiście w rakiecie nie może zabraknąć astronauty w białym kombinezonie!

Zestaw zawiera:
- plastikowy automat w formie promu komicznego
- buteleczkę z płynem
- figurkę astronauty

Maszynka zasilana 3 bateriami 1,5V AA (brak w zestawie).

Wymiary maszynki: 23 cm x 21 cm x 10 cm
Wymiary astronauty: 5 cm x 3 cm x 2 cm