(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Dostępny w 2 kolorach:

Kolor

Kupując ten produkt możesz zebrać 32 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Rewelacyjna maszynka do robienia baniek mydlanych w kształcie uroczej sowy na pewno zapewni mnóstwo radości każdemu dziecku. Zabawka pozwala na puszczanie kolorowych baniek z automatu. Wystarczy tylko nalać płyn do otworu, w którym znajduje się tarcza z oczkami, włączyć przycisk znajdujący się za jednym z uszu sówki, uruchamiając wiatraczek i obrót tarczy, która podczas kręcenia wypuszcza tęczowe bańki. Ale to nie wszystko! Za drugim uchem sowy został ukryty przycisk z nutką. Wciskając go, zacznie wydobywać się wesoła melodia. Na czubku głowy sowy została umieszczona smycz, dzięki której maszynkę do baniek można będzie powiesić w dowolnym miejscu.

Zestaw zawiera:
- plastikowy automat-sowę
- buteleczkę z płynem
- smycz

Maszynka zasilana jest 4 bateriami 1,5V AA (brak w zestawie).

Wymiary maszynki: 14 cm x 12 cm x 10 cm

Indeks