(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 19 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 19 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 9,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Gra w MEMORY SENSORYCZNE rozwija zmysł dotyku, ćwiczy wrażliwość i koncentrację, a woreczki o wyjątkowym kształcie piramidek stwarzają nowe możliwości zabaw.

Na zestaw składa się 10 par woreczków z 10 różnymi fakturami wykonanych z kilku rodzajów tkanin – każdy dostarcza innych wrażeń dotykowych, rozbudza wiele różnych emocji. Woreczki dostosowują się idealnie do kształtu dłoni, co pozwala jeszcze intensywniej odczuwać różnice między fakturami tkanin. Wypełnione są mięciutką kulką silikonową, która świetnie nadaje się do ugniatania, nie odkształcając się przy tym i zachowując swoje sprężyste właściwości nawet po intensywnej zabawie i praniu.

Uczestnik zabawy ma za zadanie odnaleźć pary piramidek ukrytych w worku, używając do tego jedynie zmysłu dotyku.

Woreczki piramidki są starannie uszyte (materiał: barwny, wytrzymały, poliester), dzięki czemu są trwałe i bezpieczne. Woreczki można prać w temperaturze 30°C stopni, zaleca się pranie w pokrowcu.

Wymiary woreczków: ok. 8 cm

Zestaw zawiera:
- 20 szt. (10 par) woreczków w kształcie piramidek
- czarny nieprześwitujący worek.

Indeks

Opinie o produkcie