(0)

Dostępny jako:

Ostatnie sztuki w magazynie

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 21 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 21 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 10,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Barwny chodnik sensoryczny, niezwykle atrakcyjny w czasie zabaw i animacji dla grup w każdym wieku, daje nowe możliwości zabaw.

Posiada 6 kieszeni zamykanych na zamek. Kieszenie można wypełnić dowolnym materiałem sensorycznym (kamyczki, piłeczki, patyki, zakrętki, folia, groch itp.): dzięki temu dzieci stąpając po ścieżce mogą doświadczać różnorodnych wrażeń sensorycznych.

Zabawy z chodnikiem sensorycznym rozwijają zmysł dotyku, ćwiczą wrażliwość i koncentrację. Ponadto znakomicie wspomagają rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, ćwiczą refleks i spostrzegawczość, równocześnie umożliwiając czerpanie radości płynącej z ruchu i przebywania w grupie.

Chodnik wykonany jest z mocnej, wytrzymałej tkaniny typu kodura, od spodu podszyty jest antypoślizgową, mocną i wytrzymałą tkaniną, dzięki czemu jest trwały i bezpieczny.

Chodnik dostępny jest w trzech rodzajach: tęczowy, odcienie niebieskiego, odcienie zielonego.

Zestaw zawiera:
chodnik o wymiarach 35 x 210 cm
praktyczny pokrowiec

Materiał: barwny, wytrzymały, 100% poliester, spód antypoślizgowy.

Pranie: w temperaturze 30 stopni, zaleca się pranie w pokrowcu.

Indeks

Opinie o produkcie