(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Ostatnie sztuki w magazynie

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 36 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 36 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 18,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Barwny chodnik sensoryczny, niezwykle atrakcyjny w czasie zabaw i animacji dla grup w każdym wieku, daje nowe możliwości zabaw.

Posiada 10 różnych faktur ze starannie dobranych materiałów, z których każdy dostarcza innych wrażeń dotykowych.

Zabawy z chodnikiem sensorycznym rozwijają zmysł dotyku, ćwiczą wrażliwość i koncentrację. Ponadto znakomicie wspomagają rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, ćwiczą refleks i spostrzegawczość, równocześnie umożliwiając czerpanie radości płynącej z ruchu i przebywania w grupie.

Mata wykonana jest z kilku rodzajów tkanin, od spodu jest podszyta antypoślizgową, mocną i wytrzymałą tkaniną, dzięki czemu jest trwała i bezpieczna.

Dodatkowo chodnik wyposażony jest w 12 wzmacnianych uchwytów, które poszerzają wachlarz animacji i zabaw: matę można zarówno rozłożyć na ziemi, jak i trzymać w powietrzu i turlać po niej różne przedmioty.

Zestaw zawiera:
chodnik o wymiarach 50 x 350 cm
praktyczny pokrowiec

Materiał: barwny, wytrzymały, spód antypoślizgowy.

Pranie: w temperaturze 30 stopni, zaleca się pranie w pokrowcu.

Indeks
W2129