Polecamy Promocja na koniec roku: 10% wartości zamówienia do Skarbonki

Promocja na koniec roku: 10% wartości zamówienia do Skarbonki

5 miesięcy temu Sklep

Zrób zamówienie w sklepie Bliżej Przedszkola do końca roku, a uzyskasz rabat 10% wartości zamówienia na kolejne zakupy!

Jak skorzystać z promocji?

1. Zrób zakupy w sklepie Bliżej Przedszkola do 31 grudnia 2023 r. Pamiętaj, by podczas składania zamówienia być zalogowanym użytkownikiem.
  2. W ramach promocji, otrzymasz rabat 10% wartości zamówienia do Skarbonki.
  3. Rabat wykorzystasz na kolejne zakupy w sklepie Bliżej Przedszkola.
    a) Aby wygenerować kod rabatowy, który użyjesz podczas składania kolejnego zamówienia, zaloguj się na swoje konto w sklepie i w sekcji Moje zakupy -> Skarbonka, przekształć zgromadzone punkty na kod rabatowy.
    b) Uzyskany kod rabatowy wklej podczas składania zamówienia w polu Masz kod promocyjny?.

Ważne: kolejne zakupy możesz zrobić w dogodnym dla Ciebie terminie, ale jeśli wygenerujesz już kod rabatowy, będzie on ważny tylko przez 5 dni – prosimy wziąć to pod uwagę podczas planowania zakupów.

Szczegóły programu Skarbonka znajdują się w regulaminie