(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Ostatnie sztuki w magazynie

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 6 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 6 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 3,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Piłka balonowa do kolorowania o średnicy 35 cm przeznaczona jest do zabaw animacyjnych i sportowo-rekreacyjnych.

Wykorzystywana jest także w czasie zajęć treningowych w grupach małych sportowców. Piłka wykonana jest z materiału tekstylnego, który chroni piłkę przed pęknięciem, zaś wypełnia się ją wymienialnym balonem. Materiał ten można kolorować przy użyciu specjalnych kredek.

Nadruk na piłce jest trwały i wyraźny. Dzięki dwunastu intensywnym kolorom kredek, pokolorowana piłka bogactwem swoich barw będzie przyciągać wzrok, wzbudzać zainteresowanie i zaciekawienie wszystkich uczestników zabawy.

Piłka balonowa, dzięki technologii wymienialnych balonów, jest również bardzo praktyczna – zmieści się nawet do małej kieszeni.

Piłkę można prać w pralce w temperaturze 30°C, przez co można ją kolorować wielokrotnie!

Zestaw zawiera:
- 1 piłkę balonową
- 3 wymienialne balony
- kredki w 12 kolorach.

Piłki dostępne są w dwóch wzorach:
- zwierzątka
- dinozaury.