• -20%

Zamiast 197,60 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 145,60 zł

Najniższa cena produktu 166,40 zł z dnia 19.03.2024

Gotowe elementy do kreowania atrakcyjnych zajęć

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 16 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 16 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 8,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Zestaw czterech hitowych publikacji  Vademecum przedszkolnych zabaw: Wiosna, Lato, JesieńZima  w atrakcyjnej cenie!

Każda z części Vademecum to kilkaset propozycji, na podstawie których będziecie w stanie zaplanować zajęcia z dziećmi o ciekawej i niepowtarzalnej treści. Każdej z części towarzyszą 2 płyty CD – z 20 piosenkami i podkładami muzycznym do nich!

Kupując cały zestaw otrzymujesz w sumie ponad 1550 krótkich form literackich oraz propozycji zabaw wszelkiego rodzaju – w tym opowieści słowno-ruchowych, masażyków, zabaw logopedycznych, paluszkowych, poznawczych, muzyczno-ruchowych, zabaw w języku angielskim, zagadek, a ponadto 80 piosenek i 80 podkładów muzycznych do nich!

Z tym zestawem z łatwością zaplanujesz ciekawe zajęcia na każdy tydzień roku przedszkolnego!

Zapoznaj się z każdą z części Vademecum:

Vademecum przedszkolnych zabaw. Wiosna Vademecum przedszkolnych zabaw. Lato

Vademecum przedszkolnych zabaw. Jesień Vademecum przedszkolnych zabaw. Zima