Polecamy Program SKARBONKA!

Program SKARBONKA!

ponad 2 lat temu Sklep

W związku z planami wprowadzenia nowego programu lojalnościowego, program
„Skarbonka” w sklepie Bliżej Przedszkola w obecnej formie zostanie zakończony.
Ważne daty:
• do 15 maja 2024 r. będą naliczane punkty w programie „Skarbonka”;
do 30 maja 2024 r. należy wykorzystać wszystkie zgromadzone punkty.
Niewykorzystane w tym terminie punkty przepadną i nie będzie technicznej możliwości,
by przenieść je do nowego programu lojalnościowego.

Zbieraj punkty i wymieniaj je na kody zniżkowe w sklepie!

Często robisz zakupy w naszym sklepie internetowym? Nagradzamy użytkowników za każde zamówienie! Wystarczy, że dokonasz zakupu, a nasz system przydzieli Ci odpowiednią liczbę punktów, które później sama/sam możesz wymienić na kod zniżkowy.

Jak to działa?

• Program Skarbonka dostępny jest wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu www.blizejprzedszkola.pl.
  • Polega na gromadzeniu punktów za każde dokonane zakupy w sklepie internetowym oraz wymienianiu ich na kody zniżkowe w sklepie.
  • Zgromadzone punkty można wymienić na kod zniżkowy i wykorzystać podczas kolejnych zakupów w sklepie.
  • Kody zniżkowe generujesz sama/sam w dowolnym momencie. To od Ciebie zależy, kiedy będziesz chciała/chciał skorzystać ze zniżki!
  • Ważne! Aby punkty zostały naliczone, należy przed dokonaniem zamówienia zalogować się na swoje konto użytkownika.
  • Za każde wydane 10 zł otrzymujesz 1 punkt.
  • Jeśli twoje zamówienie osiągnie wartość 750 zł, dostaniesz od nas dodatkowo 45 punktów!
  • Szczegóły promocji znajdziesz w regulaminie!

Przechodzę do oferty sklepu i składam zamówienie