Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Pomysły na zebrania inne niż zwykle

zapytaj o cenę 12 631 04 10 wew. 103

Zamknięte

typ szkolenia

2/5

godzin dydaktycznych

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest inspirowanie nauczycieli do organizowania oraz prowadzenia zebrań z rodzicami w nieszablonowej formie oraz ulokowanie siebie w roli partnera.


Przebieg szkolenia

Uczestnicy:

  • poznają niekonwencjonalną formę prowadzenie zebrań z rodzicami (pierwszego we wrześniu oraz śródrocznych przy okazji np. podsumowania pracy wychowawczo – dydaktycznej w pierwszym semestrze)
  • zapoznają się z propozycjami na nietradycyjne spotkania z rodzicami z zakresu rozwoju osobistego, w celu lepszego poznania siebie i tym samym ocieplenie stosunków pomiędzy rodzicem a nauczycielem
  • odpowiedzą na pytania: „Po tej samej stronie mostu – Rodzic jako partner, a nie rywal”, czyli jak i w oparciu o co, budować dobre relacje z rodzicami.

Dodatkowe informacje

Materiały dydaktyczne zapewnione przed edukatora: Materiały ze szkolenia zapewnione w wersji elektronicznej – zestawienie najważniejszych treści poruszanych w czasie spotkania.

Forma szkolenia: Warsztatowa, prezentacja. 

Wymagany sprzęt: Sala wyposażona w projektor multimedialny. Ze względu na warsztatową formę szkolenia, za korzystne uważa się zorganizowanie wolnego miejsca do pracy „na dywanie”. 


Dane kontaktowe

CEBP 24.12 Sp. z o.o.
ul. Kwiatowa 3
30-437 Kraków

Nr konta: 32 1020 2892 0000 5002 0532 8671
Małgorzata Popiel
koordynator szkoleń:
Tel. 12 631 04 10 wew. 103
Tel. Kom. 665 88 24 88,
E-mail: szkolenia@blizejprzedszkola.pl

Zobacz również szkolenia

autorytet nauczycielapsychologia zarządzaniarozwój osobistywarsztat pracy nauczycielawspółpraca z rodzicami dyrektorzy przedszkoli posiadający wykształcenie pedagogicznenauczyciele edukacji wczesnoszkolnejnauczyciele wychowania przedszkolnego
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz