Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 487.51 kb
Stron: 2
Id: 908

Skuteczne prowadzenie narad i zebrań

Monika Urbańska   Maj 2011

Wykorzystanie czasu jest jednym z ważniejszych i niestety coraz trudniejszych zadań w życiu każdego człowieka. Otaczająca rzeczywistość zmusza nas do realizacji wielu zadań w krótkim czasie. Sukces zależy od jakości działania, a jakość jest w dużym stopniu powiązana z dobrą organizacją czasu.... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

dyrektormenadżerzebraniecykl Zarządzanie przedszkolem

Więcej z działu

Zarządzanie placówką edukacyjną

Więcej z tego numeru

Maj 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Wykorzystanie czasu jest jednym z ważniejszych i niestety coraz trudniejszych zadań w życiu każdego człowieka. Otaczająca rzeczywistość zmusza nas do realizacji wielu zadań w krótkim czasie. Sukces zależy od jakości działania, a jakość jest w dużym stopniu powiązana z dobrą organizacją czasu. Marnotrawstwo czasu – dobra nieodnawialnego – jest bardzo duże, co oznacza, że nie umiemy planować i organizować swojej pracy. Sprawa staje się jeszcze poważniejsza, gdy zabieramy cenny czas naszym pracownikom. Kiedy? Na spotkaniach, naradach, zebraniach czy podczas zwykłych pogawędek.


W artykule przedstawiono założenia metody Getting Things Done, której zastosowanie może być pomocne w opanowaniu umiejętności zarządzania sobą i innymi. Autorka zaprezentowała także konkretne wskazówki, których zastosowanie sprawi, że zebranie z nauczycielami i pozostałymi pracownikami nie będzie źródłem straty czasu.
 

Wzory pism:

(Tyler, 2004, opracowanie własne Autorki)
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz