Polecamy Skok w nowy rok przedszkolny!

Skok w nowy rok przedszkolny!

2 tygodnie temu Nowość

Wszystko dla przedszkoli z rabatem oraz punktami w programie Skarbonka!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą gazetką promocyjną „Skok w nowy rok przedszkolny!” na wrzesień i październik, pełną superokazji cenowych! Odkryj wyjątkowe oferty dostępne w prenumeracie, sklepie Bliżej Przedszkola oraz Akademii Edukacji. A to nie wszystko! Z każdym zakupem zdobywaj extra punkty w programie lojalnościowym Skarbonka. Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Nie przegap tych okazji – zrób zakupy już dziś!

Co w gazetce?

SKARBONKA

• Od teraz naliczamy punkty w programie Skarbonka za wykupienie abonamentów: Platforma edukacyjna, Moja płytoteka, Kiosk, Bliżej MAX!
  • W okresie promocyjnym podwajamy punkty za zamówienia!
  • Dodaliśmy nagrodę rzeczową – torbę „Ze mną rozkwitasz”. Zobacz szczegóły

PRENUMERATA

• Zamów lub przedłuż prenumeratę na kolejny okres i zgarnij podwójne punkty do Skarbonki!

SKLEP

• Zgarnij podwójne punkty do Skarbonki za zakupy w okresie promocyjnym!
  • Rabaty na nasze bestsellery i nowości
  • Rabaty na produkty naszych partnerów – akcesoria i pomoce edukacyjne, zabawki, stroje teatralne, instrumenty, artykuły plastyczne i nowe technologie – zobacz produkty z gazetki

AKADEMIA EDUKACJI

• Zgarnij podwójne punkty do Skarbonki za dowolne szkolenia online z oferty Akademii Edukacji!
  • sześć akredytowanych szkoleń online w niższej cenie – z 20% rabatem!
  • Kod rabatowy 10% na dowolną konferencję! Wyślij zgłoszenie na konferencję i podczas składania zamówienia wpisz w polu Masz kod promocyjny? hasło: JARZĘBINA (kwota do zapłaty nie obniży się automatycznie, poczekaj na fakturę pro-formę, którą wyślemy mailowo w godzinach pracy naszej firmy)

ZOBACZ GAZETKĘ

Oferty specjalne ważne w dniach 1.09 – 31.10.2024.

Regulamin promocji