(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Ostatnie sztuki w magazynie

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 19 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 19 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 9,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Zestaw sportowy z workami do skakania to wyjątkowa propozycja zabawy dla wszystkich. Świetnie sprawdzi się na wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych, na sali i w domu: zarówno w indywidualnej rywalizacji, jak i rodzinnych turniejach.

Ten zestaw jest uniwersalną pomocą dydaktyczną, wykorzystywaną podczas zajęć rekreacyjno-ruchowych i animacyjnych, a także w przedszkolach i szkołach na zajęciach z zakresu wychowania fizycznego. Ćwiczenia ruchowe zapewnią prawidłowy rozwój dziecka i zachęcą najmłodszych do aktywnego wypoczynku. To także idealna propozycja na urodzinki w mniejszym gronie.

Wspólna zabawa wspomaga rozwój koordynacji ruchowej, buduje pozytywne relacje, uczy współpracy, integruje, równocześnie umożliwiając czerpanie radości płynącej z ruchu i przebywania w grupie.

Zestaw zawiera:
- worki do skakania (czerwony, zielony, żółty, niebieski, wymiar pojedynczego worka: 75 x 50 cm);
- woreczki gimnastyczne piramidki (4 szt.);
- linę animacyjną o długości 4 m.

Indeks

Opinie o produkcie