(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kolor

Kupując ten produkt możesz zebrać 10 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Woreczek gimnastyczny do zabaw i ćwiczeń korekcyjnych to wyjątkowa pomoc w czasie zabaw animacyjnych, dydaktycznych i zajęć korekcyjno-ruchowych.

Stanowi ważny element wyposażenia każdej placówki dydaktycznej i zabawowej.

Doskonale pasuje do gier i ćwiczeń z chustą animacyjną, zabaw animacyjnych i gimnastyczno-tanecznych.

Niezwykle barwne woreczki sensoryczne dają nowe możliwości zabaw.
Każdy woreczek to inny materiał o innej fakturze, każdy dostarcza innych wrażeń dotykowych, rozbudza wiele różnych emocji. Woreczki rozwijają zmysł dotyku, ćwiczą wrażliwośc sensoryczną. Ponadto znakomicie wspomagają rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, ćwiczy refleks i spostrzegawczość, równocześnie umożliwia czerpanie radości płynącej z ruchu i przebywania w grupie.
Woreczki wykonane są z kilku rodzajów tkanin, każda o innym kolorze, wypełnione miękką kulką silikonową oraz twardymi granulkami polipropylenowymi, dzięki czemu wrażenia sensoryczne są unikatowe.

Można prać w temperaturze 30 stopni, zaleca się pranie w pokrowcu..

Rozmiar: 10 x 10 cm

Waga: 35 g

Kolory:
pomarańczowy tiul
zielony soft
czerwony minky
szary kropki
jasnozielony ekoskóra
niebieski welur
różowy folia
niebieski miś
fioletowy podszewka
żółty siatka

Uwaga! Kolory na zdjęciach mają charakter poglądowy i mogą różnić się od realnych odcieni woreczków.

Cena za 1 sztukę

Indeks