(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 5 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 5 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 2,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Woreczki gimnastyczne NUTKI (zestaw) do zabaw i ćwiczeń korekcyjnych to wyjątkowa pomoc w czasie zabaw animacyjnych, dydaktycznych i zajęć korekcyjno-ruchowych. Nadruk na woreczkach stwarza nowe możliwości w zabawie, pozwala urozmaicić zajęcia gimnastyczne.

Stanowią ważny element wyposażenia każdej placówki dydaktycznej i zabawowej. Doskonale pasują do gier i ćwiczeń z chustą animacyjną, zabaw animacyjnych i gimnastyczno-tanecznych.

Woreczki są bezpieczne, lekkie, wykonane z miękkiej, przyjemnej w dotyku i wytrzymałej tkaniny w wyrazistych kolorach (kolory do wyboru). Posiadają wypełnienie z granulek polipropylenowych, można je prać.

Zestaw zawiera 9 woreczków w 9 kolorach z nutami w gamie C-dur – na woreczkach nadrukowane są nuty obrazujące dźwięki c, d, e, f, g, a, h c. Występuje w dwóch wersjach do wyboru: z kluczem wiolinowym oraz bez klucza.

Wymiary pojedynczego woreczka: 10 x 10 cm

Waga woreczka: 100 g

Waga zestawu: 900 g

Uwaga! Kolory na zdjęciach mają charakter poglądowy i mogą różnić się od realnych odcieni woreczków.

Indeks

Opinie o produkcie