(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kolor

Kupując ten produkt możesz zebrać 5 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Woreczek gimnastyczny PIRAMIDKA do zabaw i ćwiczeń korekcyjnych to wyjątkowa pomoc w czasie zabaw animacyjnych, dydaktycznych i zajęć korekcyjno-ruchowych. Kształt woreczka stwarza nowe możliwości w zabawie, pozwala urozmaicić zajęcia gimnastyczne.

Stanowi ważny element wyposażenia każdej placówki dydaktycznej i zabawowej. Doskonale pasuje do gier i ćwiczeń z chustą animacyjną, zabaw animacyjnych i gimnastyczno-tanecznych.

Woreczek jest bezpieczny, lekki, wykonany z miękkiej, przyjemnej w dotyku i wytrzymałej tkaniny w wyrazistych kolorach (kolory do wyboru). Posiada wypełnienie z granulek polipropylenowych, można go prać.

Rozmiar: 8 x 8 x 8 cm

Waga: 50 g

Uwaga! Kolory na zdjęciach mają charakter poglądowy i mogą różnić się od realnych odcieni woreczków.

Indeks

Opinie o produkcie