(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 41 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Urocze, bajecznie różowe, cukierkowe, piękne, niesamowite, magiczne stworzenia z krainy fantazji....tak! To puzzle ACH Jednorożce od CzuCzu. Puzzle z pewnością przypadną do gustu każdej fance tych bajkowych, skrzydlatych stworzeń. Duża układanka o wymiarach 66 cm x 32 cm zawiera aż 10 różnych jednorożców.

Układanie puzzli wspaniale wpływa na koncentrację dziecka, umiejętność wyszukiwania szczegółów, różnic, dopasowywania danych oraz małą motorykę. Dodatkowo pozwala rozwijać wyobraźnię dziecka.

Ułożenie puzzli nie musi oznaczać końca zabawy. Na gotowym obrazku możecie wyszukiwać szczegóły, np. który konik ma serduszko na nodze? Który jednorożec ma tęczową grzywę? Kto pierwszy, ten lepszy! Inną propozycją jest głośne opisywanie wyglądu konika (w ten sposób dziecko może poszerzyć swój zasób słownictwa, a także nabyć umiejętności płynnego wysławiania się). A może wspólnie wymyślicie kolejne, niesamowite przygody dla jednorożców?

Liczba elementów: 60

Wymiary: 66 x 32 cm