(0)
Kupując ten produkt możesz zebrać 24 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Jaka to pogoda? to propozycja dla dzieci od 4 roku życia.

Zestaw zawiera sześć dwuelementowych puzzli składających się z obrazka oraz informacji o zjawisku pogodowym.

Zestaw pozwala na wiele pomysłów na zabawę, podczas której maluch będzie mógł dowiedzieć się: Jak wygląda świat wokół nas, gdy pada śnieg, a jak, gdy świeci słońce? Czy lubimy burzę? Co robimy w deszczowy lub mglisty dzień? Jak się ubieramy w zależności od pogody?

Do gry został dołączony Tygodniowy kalendarz pogodowy, dzięki któremu dziecko rozwinie umiejętności obserwowania pogody. Zadaniem dziecka jest codzienne obserwowanie i zapisywanie w kalendarzu temperatury oraz zjawisk pogodowych za pomocą symboli lub własnej wizji twórczej.

Zestaw zawiera:
- 6 plansz składających się z dwóch części
- kostkę
- kalendarz na cztery tygodnie

Indeks
GR0545