(0)
Kupując ten produkt możesz zebrać 24 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Fantastyczny, kolorowy zestaw puzzli ze zwierzątkami to propozycja dla dzieci od 3 roku życia. Duże puzzle składające się z dwóch części pozwolą na ułożenie obrazka z danym zwierzakiem.

Dodatkowo dla uatrakcyjnienia zabawy, puzzle od spodu maja napis po angielsku i chińsku, dzięki czemu dziecko podczas zabawy może mieć od razu naukę przyswajania wzrokowego nazwy zwierzaka w języku obcym.

Układanie puzzli rozwija pamięć wzrokową i wyobraźnię przestrzenną, uczy cierpliwości i myślenia logicznego a także pozwala na ćwiczenie motoryki małej.

Puzzle zostały wyprodukowane z najwyższą troską o bezpieczeństwo najmłodszych. Elementy mają zaokrąglone rogi oraz wykonane są z grubej tektury, aby małym rączkom łatwo było je chwycić. Grafika i kolorystyka puzzli jest bardzo atrakcyjna, dzięki czemu z łatwością przyciągnie uwagę każdego dziecka.

Oto, jakie zwierzątka ukrywają się w puzzlach:
- zwierzątka z safarii: lew, słoń, zebra, żyrafa
- zwierzątka z lasu: lis, miś, jeż, sowa, królik
- zwierzątka z zagrody: owca, krówka, świnka
- zwierzątka z łąki: motylek, biedronka, ważka, ślimak, pszczółka, żabka
- zwierzątka z wody: krab, rozgwiazda, konik morski, ośmiorniczka, wieloryb, żółw

Przykładowe wymiary złożonego obrazka:
- słoń: 8 x 6 cm
- krab: 7 x 6,5 cm