• -9,40 zł

Najniższa cena produktu 63,00 zł z dnia 01.09.2024

Dostawa w ciągu 4-5 dni

Ostatnie sztuki w magazynie
Kupując ten produkt możesz zebrać 53 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Jedyna taka, niepowtarzalna piłka globus z zaznaczonymi kontynentami oraz ponad 100 kolorowych grafik zwierząt i zabytków z całego świata!

Piłka globusowa to fascynująca i edukacyjna zabawka, która łączy w sobie naukę geografii z zabawą. Na powierzchni tej piłki znajdują się kontynenty, zwierzęta charakterystyczne dla różnych regionów świata oraz znane zabytki, które odzwierciedlają różnorodność kulturową naszej planety.

Piłka balonowa Akson wypełniona jest wymienialnym balonem, dzięki czemu zabawa może trwać i trwać. Kolorowy futerał piłki balonowej chroni balon przed pęknięciem i dodaje zabawie atrakcyjności. Doskonały sposób na naukę i zabawę jednocześnie.

Przekonaj się sam, ile radości potrafi dostarczyć zabawa z naszą kolorową piłką balonową ! Nie zwlekaj - rozpocznij zabawę już teraz!

Piłka jest bezpieczna i umożliwia również dzieciom bezpieczną zabawę w domu i na świeżym powietrzu. Piłka balonowa, dzięki opcji wymiennych balonów jest również bardzo praktyczna (zmieści się nawet do małej kieszeni).

W zestawie:
- 1 piłka balonowa