(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 43 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Kolorowa piłka balonowa o średnicy 30 cm przeznaczona jest do zabaw animacyjnych i sportowo-rekreacyjnych.

Wykorzystywana jest także w czasie zajęć treningowych w grupach małych sportowców.

Piłka wykonana jest z materiału tekstylnego, który chroni piłkę przed pęknięciem, zaś wypełnia się ją wymienialnym balonem.

Piłka balonowa posiada tę samą kolorystykę, co chusty animacyjne, woreczki gimnastyczne i szarfy gimnastyczne marki Akson – co zwiększa możliwości twórczego zastosowania ich w zabawie.

Piłka balonowa, dzięki technologii wymienialnych balonów, jest również bardzo praktyczna – zmieści się nawet do małej kieszeni.

Zestaw zawiera:
- 1 piłkę balonową