(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 45 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Piłka balonowa Akson to świetny sposób na uatrakcyjnienie zabaw integracyjnych, animacyjnych, gagów klaunowskich, wykorzystywana także w czasie zajęć treningowych w grupach małych sportowców. Piłka balonowa Akson wykonana z materiału.

Piłka balonowa Akson wypełniona wymienialnym balonem, dzięki czemu zabawa może trwać i trwać i trwać. Futerał piłki balonowej chroni balon przed pęknięciem i dodaje zabawie atrakcyjności.

Piłka balonowa Akson z pokrowcem w kolorowe, pastelowe pasy.

Piłka jest bezpieczna i umożliwia również dzieciom bezpieczną zabawę w domu i na świeżym powietrzu. Piłka balonowa, dzięki opcji wymiennych balonów jest również bardzo praktyczna (zmieści się nawet do małej kieszeni).

W zestawie:
- 1 piłka balonowa