(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kolor

Kupując ten produkt możesz zebrać 26 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Kolorowa piłka do skakania. Idealna zabawka dla Twojego dziecka w domu lub w ogrodzie! Dzięki niej dziecko rozwija prawidłową koordynację ruchową i postawę.

W jaki sposób ciało korzysta na ćwiczeniach z piłką skaczącą? Trening na takiej piłce wzmacnia mięśnie nóg, mięśnie brzucha i inne, odpowiedzialne za utrzymanie właściwej postawy ciała. Poprawia ruchomość stawów i wzmacnia układ kostny, uodparniając go na przeciążenia. Poprawia koordynację ruchową. Polepsza ogólną kondycję i wspomaga prawidłowy rozwój młodego organizmu.

Rogi spełniają rolę uchwytów, a elastyczność piłki sprawia, że maluchowi jest miękko i wygodnie podczas zabawy.

Waga piłki: 0,4 kg
Średnica: ok. 65 cm