Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Chusta edukacyjna UKŁAD SŁONECZNY (zestaw)
search
  • Chusta edukacyjna UKŁAD SŁONECZNY (zestaw)
  • Chusta edukacyjna UKŁAD SŁONECZNY (zestaw)
  • Chusta edukacyjna UKŁAD SŁONECZNY (zestaw)
  • Chusta edukacyjna UKŁAD SŁONECZNY (zestaw)
  • Chusta edukacyjna UKŁAD SŁONECZNY (zestaw)
  • Chusta edukacyjna UKŁAD SŁONECZNY (zestaw)
  • Chusta edukacyjna UKŁAD SŁONECZNY (zestaw)
  • Chusta edukacyjna UKŁAD SŁONECZNY (zestaw)

Chusta edukacyjna UKŁAD SŁONECZNY (zestaw)

(0)
569,00 zł
Dostawa w ciągu 4-5 dni


Ostatnie sztuki w magazynie
Kupując ten produkt możesz zebrać 569 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Chusta edukacyjna UKŁAD SŁONECZNY (zestaw)

Chusta edukacyjna UKŁAD SŁONECZNY (zestaw)

    lub Anuluj

Chusta edukacyjna UKŁAD SŁONECZNY o średnicy 1,4 m. Wraz z chustą otrzymujesz 21 dodatków na rzep: gwiazda x 10, planeta x 9, astronauta x 1, satelita x 1 oraz praktyczny kolorowy pokrowiec z uchwytem.

Ta chusta edukacyjna łączy w sobie funkcje klasycznej chusty animacyjnej oraz maty edukacyjnej, dzięki czemu wachlarz możliwości jej zastosowania jest ogromny. Chustę można wykorzystać podczas animacji, jak i zajęć edukacyjnych, w plenerze, jak i w budynku.

Na całej powierzchni chusty można przyczepiać elementy dodatkowe: zestaw planet, gwiazd, postać astronauty i sylwetę satelity. Wykonane są one z trwałego tworzywa z rzepem umożliwiającym przyczepianie i odpinanie na chuście, dzięki czemu nauka poprzez zabawę jest jeszcze łatwiejsza!

Chusta UKŁAD SŁONECZNY wykonana jest z dwóch warstw materiału: z miłego w dotyku, barwnego pluszu oraz wytrzymałej i mocnej tkaniny. Na brzegach wzmocniona jest taśmą nośną i wyposażona jest w 12 wzmacnianych uchwytów.

Zestaw zawiera:
- chustę UKŁAD SŁONECZNY o średnicy 1,4 m
- dodatki edukacyjne na rzep: gwiazdy x 10, planety x 9, astronauta x 1, satelita x 1
- praktyczny kolorowy pokrowiec z uchwytem

Indeks
18893

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię