(0)

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 3 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Akademia CzuCzu zaprasza na pierwsze lekcje matematyki! Rysujcie i układajcie, poznajcie cyfry!

Zestaw został przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia, zawiera dwie długie książeczki do kolorowania i tematyczny zestaw dwuelementowych puzzli.

Przyjazne ilustracje z pewnością zachęcą dziecko do liczenia do 10, łączenia punktów, pisania cyfr po śladach i kolorowania. Poprzez skojarzenia poszczególnych części, maluchy dobierają elementy układanki w całość, łącząc puzzle z ilością jaka została przedstawiona na obrazku z cyfrą, która jest równowartością.

Zestaw pomaga w rozwijaniu małej motoryki, poznawaniu cyfr i nowych pojęć:
- Kolorujcie, rysujcie i podejmujcie pierwsze próby odwzorowywania kształtów! To świetny sposób na doskonalenie sprawności dłoni i spostrzegawczości oraz przygotowanie do późniejszej nauki pisania.
- Nazywajcie szczegóły na ilustracjach. To doskonały sposób na poznawanie i utrwalanie nowych słów.
- Zabawa z puzzlami rozwija małą motorykę, spostrzegawczość i koncentrację.
- Liczcie razem do 10! Na palcach, wykorzystując obrazki na puzzlach i w książeczkach.

Puzzle można łączyć na różne sposoby, tworząc nieoczywiste połączenia. Możecie dzięki temu testować umiejętność liczenia i znajomość cyfr.

Zawartość pudełka:
- 2 książeczki harmonijki do kolorowania (o długości 96 cm)
- 10 układanek (20 elementów)

Indeks
ZA4154