(0)

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 7 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 7 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 3,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Junior to edukacyjna gra dla najmłodszych z zakresu wielu zagadnień. Na 12 planszach znajdują się 504 rysunki o rozmaitej tematyce, które należy ze sobą połączyć. Przy każdym rysunku umieszczony jest punkt. Jeśli gracz zna odpowiedź, wówczas dotyka specjalnymi długopisami odpowiednie dwa miejsca na planszy. Przy prawidłowej odpowiedzi lampka zaświeci się, a w przypadku niepoprawnej: nie.

Gra zawiera:
- 12 tematycznych plansz
- 360 rozwiązań
- 504 rysunki
- 216 haseł

Zawartość pudełka:
- 12 plansz
- podstawka z długopisami

Liczba graczy: 1
Czas gry: 30 min
Wymagania wiekowe: 4-8 lat

Podczas gry umieszczamy w pudełku tylko jedną planszę, a przed przystąpieniem do gry należy zainstalować baterie: 2 x 1,5V AAA (gra nie zawiera baterii).

Indeks
GR0164