(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 85 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Tablica manipulacyjna w formie kuchni została wykonana w całości z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, w przyjemnych dla oka kolorach. Jest całkowicie bezpieczna i odpowiednia dla dzieci już od 18 miesiąca życia. Wyposażona została w wiele przycisków, pokręteł, przesuwek, które zajmą malucha na wiele godzin. Towarzyszące zabawie dźwięki i światła wzbudzają zainteresowanie zabawką. Tablica została wyposażona w poręczny uchwyt, więc łatwo będzie ją zabrać na spacer czy wypad do kawiarni.

Zalety zabawki:
- posiada dwustopniową regulację głośności lub można korzystać z zabawki bez funkcji dźwiękowych i świetlnych
- zabawie towarzyszą przyjemne wesołe melodie oraz migające światła
- kuchnia posiada dwie zamykane szafeczki
- kuchenkę mikrofalową otwiera się przyciskiem, czemu towarzyszy charakterystyczny dźwięk, oraz podświetlenie (w jej wnętrzu dziecko może schować drobne artykuły spożywcze dołączone do zestawu)
- zegar z obrotowymi wskazówkami, które wydają terkoczący dźwięk
- panel z ilustracjami owoców i cyferkami z przesuwką (maluch może przesuwać kółeczko i uczyć się nazw owoców, poznawać pierwsze cyferki)
- pomarańczowy, okrągły przycisk odpowiada za uruchomienie 10 spokojnych melodii, kołysanek
- toster, do którego można wcisnąć chlebek, a po przekręceniu pokrętła wyskakuje tost
- po przekręceniu kurka usłyszymy odgłos lejącej się wody
- garnek posiada otwieraną pokrywkę, wewnątrz naczynia możemy schować artykuły spożywcze
- po przekręceniu kurka od kuchenki usłyszymy odgłos odpalania palnika oraz odgłos bulgotania, gotowania, a garnek podświetli się na czerwono