(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 38 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Kolorowa Piramidka WAŃKA WSTAŃKA będzie wspaniałą zabawką dla najmłodszych pociech. Wyróżnia się estetycznym wykonaniem i ciekawymi kolorami. Uwagę dziecka przyciągnie przyjemne dla ucha, niezbyt głośne grzechotanie.

Dzięki różnym sposobom zabawy i metodom stymulacji zmysłów idealnie nadaje się dla dzieci od 3 do 9 miesiąca życia, a także starszych. Dla dzieci 3 m+: piramidka posiada trzy obręcze o różnej średnicy, które idealnie sprawdzą się jako grzechotki. Dzięki niewielkim wymiarom dziecku łatwo będzie je złapać paluszkami. Dla dzieci 6 m+: zaokrąglona platforma zabawki sprawia, że można się nią bawić jak wańką wstańką. Podczas kołysania wydaje przyjemne dźwięki grzechotania. Uczy dziecko ciągu przyczynowo-skutkowego. Dla dzieci 9 m+: układanie kolorowych obręczy zgodnie z wielkością. Dzięki takiej zabawie maluch ćwiczy sprawność manualną rąk, logiczne myślenie czy rozróżnianie kolorów.

Wspaniała zabawka, która rośnie wraz z dzieckiem.

Wymiary zabawki: ok. 19 cm x 11 cm

Indeks