Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Chusta animacyjna - spadochron 7 BARW
search
  • Chusta animacyjna - spadochron 7 BARW
  • Chusta animacyjna - spadochron 7 BARW
  • Chusta animacyjna - spadochron 7 BARW
  • Chusta animacyjna - spadochron 7 BARW
  • Chusta animacyjna - spadochron 7 BARW

Chusta animacyjna - spadochron 7 BARW

(0)
179,00 zł
Dostawa w ciągu 4-5 dni


Wybierz średnicę chusty:

  • 1,75 m
  • 3 m
  • 4 m
  • 5 m
Kupując ten produkt możesz zebrać 179 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Chusta animacyjna - spadochron 7 BARW

Chusta animacyjna - spadochron 7 BARW

    lub Anuluj

Spadochron animacyjny jest alternatywą dla chusty profesjonalnej: kształtem i wyglądem odpowiada profesjonalnej chuście animacyjnej. Poprzez bogactwo kolorów przyciąga wzrok, wzbudza zainteresowanie i zaciekawienie wszystkich uczestników zabawy.

Spadochron, podobnie jak chusta umożliwia zabawę w każdych warunkach. Działania z nim pobudzają wyobraźnię i kreatywność, rozwijają refleks, koordynację i umożliwiają czerpanie radości płynącej z ruchu i przebywania w grupie. Wykonany jest z materiału o mniejszej wytrzymałości i większej przezroczystości, niż profesjonalna chusta animacyjna. Materiał ten jest lżejszy i błyszczący w świetle.

Posiada 14 kolorowych trójkątów w kolorach czerwonym, pomarańczowym, różowym, żółtym, zielonym, niebieskim i fioletowym, otwór w centrum oraz wzmacniane uchwyty. Umożliwia realizację niemal wszystkich zabaw, które można wykonywać z chustą profesjonalną, rozmaitych ich kombinacji i układów, m.in. falowanie, przebieganie pod, wrzucanie piłeczki do środka, podrzucanie kolorowych piłeczek, balonów itp.

Spadochron o średnicy 1,75 m posiada 14 uchwytów, spadochrony o większych średnicach wyposażone są w 28 uchwytów.

Sprzedawany jest w praktycznym kolorowym futerale.

Indeks
9791

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię