(0)

• 4 m
  • 5 m

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 17 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 17 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 8,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Spadochron animacyjny jest alternatywą dla chusty profesjonalnej: kształtem i wyglądem odpowiada profesjonalnej chuście animacyjnej. Poprzez bogactwo kolorów przyciąga wzrok, wzbudza zainteresowanie i zaciekawienie wszystkich uczestników zabawy.

Spadochron, podobnie jak chusta umożliwia zabawę w każdych warunkach. Działania z nim pobudzają wyobraźnię i kreatywność, rozwijają refleks, koordynację i umożliwiają czerpanie radości płynącej z ruchu i przebywania w grupie. Wykonany jest z materiału o mniejszej wytrzymałości i większej przezroczystości, niż profesjonalna chusta animacyjna. Materiał ten jest lżejszy i błyszczący w świetle.

Posiada 14 kolorowych trójkątów w kolorach czerwonym, pomarańczowym, różowym, żółtym, zielonym, niebieskim i fioletowym, otwór w centrum oraz wzmacniane uchwyty. Umożliwia realizację niemal wszystkich zabaw, które można wykonywać z chustą profesjonalną, rozmaitych ich kombinacji i układów, m.in. falowanie, przebieganie pod, wrzucanie piłeczki do środka, podrzucanie kolorowych piłeczek, balonów itp.

Spadochron o średnicy 1,75 m posiada 14 uchwytów, spadochrony o większych średnicach wyposażone są w 28 uchwytów.

Sprzedawany jest w praktycznym kolorowym futerale.

Indeks

Opinie o produkcie