Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Chusta animacyjna kreatywna (do malowania)
search
  • Chusta animacyjna kreatywna (do malowania)
  • Chusta animacyjna kreatywna (do malowania)
  • Chusta animacyjna kreatywna (do malowania)
  • Chusta animacyjna kreatywna (do malowania)

Chusta animacyjna kreatywna (do malowania)

(0)
109,00 zł
Dostawa w ciągu 4-5 dni


Dostępne średnice:

  • 1,5 m
  • 3 m
Ostatnie sztuki w magazynie

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Chusta animacyjna kreatywna (do malowania)

Chusta animacyjna kreatywna (do malowania)

    lub Anuluj

Pozwól uczestnikom zabawy puścić wodze fantazji i zaprojektować własne wzory i zdobienia chusty animacyjnej! Chusta wykonana jest z najlepszej jakościowo tkaniny na rynku: tkanina ta jest lekka i transparentna, o specjalnych właściwościach pozwalających na jej malowanie dołączonymi do zestawu pisakami.

Pisaki renomowanej hiszpańskiej firmy JOVI są łatwo spieralne, dzięki czemu można prosto i szybko usunąć kolorowe zdobienia z użyciem niewielkiej ilości wody lub piorąc chustę w pralce w temperaturze 40°C. Wyprana chusta schnie bardzo szybko. Mimo, iż usunięcie rysunków jest bardzo łatwe i nie wymaga większego trudu, to jednak same rysunki są trwałe, estetyczne, a przede wszystkim dobrze widoczne podczas animacji. Dzięki 12 intensywnym kolorom markerów, pomalowana chusta bogactwem swoich kolorów będzie przyciągać wzrok, wzbudzać zainteresowanie i zaciekawienie wszystkich uczestników zabawy. Ponadto taka chusta zachowuje wszystkie standardowe funkcje spadochronu animacyjnego, a zabawy z nią rozwijają refleks, koordynację i umożliwiają czerpanie radości płynącej z ruchu i przebywania w grupie. Chusta o średnicy 1,5 m posiada 12 uchwytów, chusta o średnicy 3 m posiada 24 uchwyty. Wykonane są one z wytrzymałej taśmy nośnej. Sama chusta posiada wzmocniony taśmą oraz potrójnym szwem brzeg, a także zabezpieczony podszyciem i 5 mocnymi szwami otwór. Do chusty dołączony jest praktyczny pokrowiec z wygodną, zamykaną kieszonką na pisaki, dzięki czemu pisaki nigdy się nie zgubią i będziesz je mieć zawsze pod ręką. W zestawie: - chusta kreatywna - praktyczny pokrowiec z kieszonką na pisaki - komplet pisaków dwustronnych marki JOVI, 12 kolorów

Indeks
10853

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię