(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Ostatnie sztuki w magazynie
Kupując ten produkt możesz zebrać 248 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Spadochron animacyjny w kolorze czarnym o średnicy 3 m.

Alternatywa dla chusty profesjonalnej: kształtem i wyglądem odpowiada profesjonalnej chuście animacyjnej.

Spadochron animacyjny wykonany jest z materiału o mniejszej wytrzymałości i większej przezroczystości niż profesjonalna chusta animacyjna. Materiał, z którego wykonane są spadochrony animacyjne jest lżejszy i błyszczący w świetle.

Spadochron animacyjny, podobnie jak chusta animacyjna, umożliwia zabawę w każdych warunkach, integruje oraz pobudza wyobraźnię i kreatywność. Posiada 12 trójkątów w kolorze czarnym, otwór w centrum oraz 24 wzmacniane uchwyty.

Umożliwia realizację niemal wszystkich zabaw, które można wykonywać z chustą profesjonalną, rozmaitych ich kombinacji i układów, m.in. falowanie, przebieganie pod, wrzucanie piłeczki do środka, podrzucanie kolorowych piłeczek, balonów itp.

Kolorystyka: czarny + czerwone elementy

Indeks