(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 474 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Chusta edukacyjna MAPA ŚWIATA to wyjątkowe narzędzie, łączące edukację z zabawą. Chusta w kształcie elipsy, obszyta jest wytrzymałą taśmą nośną i posiada 12 wzmacnianych uchwytów, które rozszerzają możliwości animacji i zabaw. Może być używana jako mata rozłożona ziemi, jak i typowa chusta animacyjna. Dzięki uchwytom łatwo trzymać chustę w dłoniach lub przymocować matę do podłoża, a dodatkowe wzmocnienie materiałem zwiększa jej trwałość.

Dodatkowe elementy, takie jak zestawy edukacyjne do chusty: zwierzęta, zabytki i flagi, wykonane są z trwałego tworzywa z rzepem. To interaktywne dodatki, które umożliwiają dowolne przypinanie i odpinanie w różnych miejscach, dostosowując się do indywidualnych potrzeb edukacyjnych. Elementy obramowania na dodatkach edukacyjnych posiadają barwy zgodne z kolorami odpowiadającymi poszczególnym kontynentom, co sprawia, że proces nauki przez zabawę staje się jeszcze bardziej przyjemny!

Parametry:
- wymiary: elipsa 120 x 160 cm
- materiał: 100% poliester
- gramatura materiału: 190 g/m2
- kolorystyka: fioletowy, niebieski, zielony, żółty, pomarańczowy, czerwony
- ilość uchwytów: 12
- odległość między uchwytami: 19 cm