Come and Play With Me - angielski w przedszkolu

typ szkolenia

godzin dydaktycznych

Cel szkolenia

Podczas szkolenia nauczyciele poznają ciekawe metody i techniki pracy na zajęciach językowych w przedszkolu przygotowane w oparciu o materiały publikowane w rubryce English Corner w czasopiśmie Bliżej Przedszkola, oraz oparte na piosenkach, które znajduj się na płytach „Come And Play With Me” i „Sing ALong All Year Long”.

Przebieg szkolenia

Tematyka szkolenia opiera się na dwóch głownych filarach. Sing Along All Year Long - gdzie uczestnicy poznają piosenki i przede wszystkim zabawy w kole oparte na piosenkach i Play Along All Year Long - gdzie uczestnicy poznają zabawy dopasowane do różnorodnej tematyki realizowanej na zajęciach językowych w przedszkolu.

1. Sing along all year long:
- action songs
- action games
- circle time routines

2. Play along all year long:
- coding offline - zabawy z elementami kodowania
- zabawy tematyczne w ciągu całego roku (colours, food, clothes, animals)

Forma szkolenia: Warsztat.

Wymagany sprzęt: Sala wyposażona w projektor multimedialny.

Płytę do szkolenia kupisz tytaj:

Ustalenie z organizatorem terminu, miejsca oraz liczby uczestników szkolenia.

CEBP 24.12 Sp. z o.o.
ul. Kwiatowa 3