Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 880.15 kb
Id: 6087

Urlop szkoleniowy i inne świadczenia związane z dokształcaniem

Dariusz Skrzyński   Listopad 2016

"(...)Przepisy uzależniają przyznanie nauczycielom uprawnień związanych z dalszym kształceniem od posiadania skierowania. Skierowanie jest wydawane, jeżeli podnoszenie kwalifikacji zawodowych nauczyciela jest zgodne z potrzebami przedszkola. O tym decyduje dyrektor. Dyrektor nie ma obowiązku udziela... więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 1

Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

dokształcaniedyrektornauczycielprawo oświatoweszkolenie

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Listopad 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"(...)Przepisy uzależniają przyznanie nauczycielom uprawnień związanych z dalszym kształceniem od posiadania skierowania. Skierowanie jest wydawane, jeżeli podnoszenie kwalifikacji zawodowych nauczyciela jest zgodne z potrzebami przedszkola. O tym decyduje dyrektor. Dyrektor nie ma obowiązku udzielania nauczycielom płatnego urlopu szkoleniowego, jeżeli sam nie skierował ich na dokształcanie. Wzór skierowania jest prawnie określony (w ww. rozporządzeniu) - możesz go pobrać ze strony www.dopobrania.blizejprzedszkola.pl. Wydanie skierowania pociąga za sobą zobowiązanie dyrektora do respektowania przysługujących nauczycielowi uprawnień. (...)"

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!