• -25%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 40,00 zł

Najniższa cena produktu 30,00 zł z dnia 01.06.2024

Cena otwarcia!

Rabat 25% – po rabacie 30 zł (książka + CD)
Cena otwarcia obowiązuje do 2 czerwca (niedziela) do godz. 23:59.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Produkt Partnera BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

***

Urodziny Ojczyzny to publikacja stworzona zarówno z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym, jak i o uczniach klas nauczania początkowego. Treści w niej zostały rozdzielone na obszary dla obu tych grup wiekowych.

Od Autorki

W jej wnętrzu znajdziecie scenariusz przedstawienia patriotycznego, przeplatanego piosenkami o tymże charakterze. Łącznie na płycie CD towarzyszącej publikacji znalazło się ich 12, a każdej z nich towarzyszy podkład muzyczny. Oprócz tego przy każdej z piosenek znalazła się przestrzeń z rozpisanym kompletnym układem choreograficznym.

Posłuchaj fragmentów

Publikacja ta to także dwie bajki, scenariusz kreatywnych zajęć zintegrowanych dla klas I–III (z podziałem na moduły) oraz rozbudowany scenariusz zajęć kreatywnych dla grup przedszkolnych.

***

Agnieszka Loska od 1994 roku tworzy własną markę Studio Tańca i Muzyki RYTM Agnieszka Loska. Realizuje akredytowane Warsztaty muzyczne dla nauczycieli w całej Polsce. Ponadto m.in. prowadzi wykłady akademickie na studiach podyplomowych w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, Krakowie, Częstochowie, Cieszynie, w Instytucie Studiów Podyplomowych w Tychach. Jest rytmikiem w tyskich żłobkach, przedszkolach i domach kultury. Praktykuje taniec terapeutyczny.

nauczyciel
Grupa wiekowa
uczniowie klas I-III
Obszar podstawy programowej