• Nowy

(0)

Wersja

Kupując ten produkt możesz zebrać 40 punktów.
Zobacz nowe nagrody w programie skarbonka.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Produkt Partnera BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Opis pochodzi od Partnera.

***

Marzenia do spełnienia mają zachęcić do pracy twórczej, improwizacji i kreatywności. Wszyscy słyszeliśmy, że to potrzebne i rozwojowe, ale jak wyjść poza wyuczone schematy działań, poza stereotypy, poza przymusowe obowiązki związane z biurokracją, poza przekazywane z pokolenia na pokolenie podświadome programy, powiedzenia, krytykę i ocenę? No cóż, właśnie to zadanie stoi przed nami dorosłymi, którzy przygotowują do życia kolejne pokolenia.

Od Autorki

Ważną zmianą jest zmiana nastawienia do zmiany. Czasy, gdy życie było stabilne już przeminęły, teraz przyzwyczajenie do zmiany, spojrzenie na nią jak na coś bezpiecznego, fajnego, ciekawego i naturalnego jest koniecznością.

Publikacja ta ma być zachętą i pomocą do przygotowania zajęć o marzeniach, do rozmowy o nich, do narysowania marzeń, do przekonania swoich podopiecznych i siebie, że każde marzenie, to wysłana myśl do wszechświata o tym czego pragniemy i potrzebujemy.

W tej publikacji, oprócz 16 piosenek (z podkładami muzycznymi) znalazła się także przestrzeń na sporo kreatywnych zadań, czyli okazji do tworzenia „po swojemu”. Sam zaś materiał muzyczny przygotowany został po to, by działać: śpiewać, tańczyć, wymyślać, rysować, konstruować, grać, brzdąkać, żyć pełnią życia.

Posłuchaj fragmentów

***

Agnieszka Loska od 1994 roku tworzy własną markę Studio Tańca i Muzyki RYTM Agnieszka Loska. Realizuje akredytowane Warsztaty muzyczne dla nauczycieli w całej Polsce. Ponadto m.in. prowadzi wykłady akademickie na studiach podyplomowych w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, Krakowie, Częstochowie, Cieszynie, w Instytucie Studiów Podyplomowych w Tychach. Jest rytmikiem w tyskich żłobkach, przedszkolach i domach kultury. Praktykuje taniec terapeutyczny.

nauczyciel
Grupa wiekowa
Obszar podstawy programowej
poznawczy obszar rozwoju