(0)
Ostatnie sztuki w magazynie

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 69 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 69 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 34,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Program multimedialny w pełni przystosowany do pracy z dziećmi w wieku od 5 do 6 lat.

Można przy jego pomocy pracować z użyciem tablicy interaktywnej, tabletu lub korzystać z niego w przedszkolnej pracowni komputerowej.

Obsługa programu jest intuicyjna – wszystkie elementy zostały tak zaprojektowane, aby ułatwić nauczycielowi pracę. Polecenia zadań podawane są tekstowo i dźwiękowo.

Program Metoda projektu w edukacji przedszkolnej – pierwsze kroki wprowadza dzieci w tematykę związaną z ich najbliższym otoczeniem w oparciu o następujące zagadnienia:

• jedzenie i zawarte w nim witaminy oraz wpływ zdrowego odżywiania na funkcjonowanie organizmu człowieka;
  • rodzina – co łączy członków rodziny poza więzami krwi?;
  • ubiór – dzieci nie tylko zgłębią to zagadnienie, ale również będą bawić się w języku angielskim, poznając słówka z tego zakresu;
  • teatr – kim są aktorzy, co robią i jak przygotowują się do roli; jak zachować się w teatrze?

Zakres merytoryczny:

• Ćwiczenie pamięci / memory
  • Zbiory
  • Emocje
  • Portret / rodzina
  • Krzyżówki
  • Język angielski
  • Cyfry / litery
  • Codzienne czynności
  • Ciekawe filmy edukacyjne

Na program składają się dwa typy materiałów:

- Plansze interaktywne, w których skład wchodzą:

• 4 tematy wiodące – związane z obudową dydaktyczną;
  • 20 interakcji – różnorodnych ćwiczeń wspierających naukę i zapamiętywanie (zadania typu połącz w pary, quizy obrazkowe, rytm itd.);
  • 12 filmów edukacyjnych – wprowadzających w tematy wiodące;
  • 4 ćwiczenia do nauki języka angielskiego;

- Obudowa dydaktyczna, na którą składa się:

• 40 kart pracy dla dzieci;
  • 8 scenariuszy zabaw;
  • 8 scenariuszy zajęć.

Poprzez różnorodne ćwiczenia i interakcje, a także bogatą obudowę dydaktyczną program pozwala swobodnie wprowadzać zagadnienia edukacyjne w sposób ciekawy i nowoczesny. Konstrukcja programu multimedialnego i obudowa dydaktyczna uwzględniają pracę z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Polecenia są czytane przez lektora, a grafiki są atrakcyjne i stonowane, dzięki czemu rozwiązywanie zadań na tablicy interaktywnej jest efektywne i ciekawe dla całej grupy. Część zadań przygotowana jest w języku angielskim, dzięki czemu dzieci ćwiczą słownictwo i wymowę w tym języku.

Program instalowany jest on-line (wymaga dostępu urządzenia do internetu), a w dostarczonym pudełku znajdują się:

• instrukcja instalacji programu wraz z kluczem licencyjnym;
  • opis warunków licencyjnych;
  • przewodnik Krok po kroku;
  • pendrive do wgrania wersji off-line.

Producentem programu jest firma Eduexpert www.eduexpert.eu

nauczyciel
Grupa wiekowa