Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Tuptaj po angielsku
search
  • Tuptaj po angielsku
  • Tuptaj po angielsku
  • Tuptaj po angielsku
  • Tuptaj po angielsku

Tuptaj po angielsku

5.00 (6)
34,00 zł

Zajęcia muzyczne w języku angielskim dla przedszkolaków

Wersja

Kupując ten produkt możesz zebrać 34 punktów.
Zobacz nowe nagrody w programie skarbonka.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Tuptaj po angielsku

Tuptaj po angielsku

    lub Anuluj

Publikacja Tuptaj po angielsku powstała jako odpowiedź na liczne zapytania ze strony nauczycieli. Składa się z najbardziej ulubionych przez dzieci piosenek i zabaw pochodzących z trzech poprzednich części (Tuptaj, maluszku, Tuptaj, średniaczku oraz Tuptaj, starszaku). Z każdej z tych publikacji wybrano po pięć zabaw i towarzyszące im piosenki, a następnie przełożono je na język angielski. Teksty piosenek oraz komentarze Pana Miłosza zostały przetłumaczone przez Katarzynę Niemiec (znaną nauczycielom z takich publikacji, jak: Sing Along All Year Long, Come and Play with Me czy It’s Circle Time!).

Spis treści Od Autorów

Nie oznacza to oczywiście, że propozycje tu zawarte są przeznaczone tylko dla dzieci znających już ich polskie wersje! Na płycie znajdują się nagrania lektorskie opisujące krok po kroku przebieg aktywności – będą więc one atrakcyjne i zrozumiałe także dla tych dzieci, które nie zapoznały się wcześniej z „tuptającymi” publikacjami.

Posłuchaj fragmentów

Zajęcia zostały podzielone na trzy poziomy trudności w zależności od wieku dzieci (maluszki, średniaczki, starszaki) i tak samo stopień trudności komunikatów lektora i ich złożoność jest dopasowany do możliwości językowych dzieci w danej grupie wiekowej.

Na publikację składają się:

  • płyta CD 1 z kompletnymi, przeprowadzonymi zajęciami, ujętymi w formę audio;
  • płyta CD 2 zawierająca poszczególne zabawy z każdego poziomu, bez instrukcji słownej dotyczącej sposobu ich wykonania (ewentualnie z pojedynczymi komentarzami – tam, gdzie to absolutnie konieczne);
  • książeczka, w której zamieszczono konspekty zajęć nagranych na płytę.

Proste polecenia i interakcyjny charakter zabaw sprawiają, że język angielski jest traktowany przez dzieci nie jako wyzwanie do pokonania, ale jako narzędzie niezbędne do danej zabawy, dzięki czemu jest przyswajany mimowolnie.

***

Weź udział w szkoleniu dla Rad Pedagogicznych prowadzonym przez Pana Miłosza:

Jak prowadzić zajęcia rytmiczne w przedszkolu nie będąc rytmikiem?

KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

Zapoznaj się także z ofertą szkoleń prowadzonych przez Katarzynę Niemiec:

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Patroni medialni:

    

„książka + CD"

– książka z dołączoną płytą CD 


„książka + CD + dostęp online do płyt z książki”

– książka z dołączoną płytą CD oraz stały, nieograniczony 
czasowo dostęp online do pełnej wersji utworów z płyt Audio CD 
oraz plików z płyt Data PC (jeśli takie występują w publikacji)*


„dostęp online do płyt z książki”

– stały, nieograniczony czasowo dostęp online do pełnej wersji utworów 
z płyt Audio CD oraz plików z płyt Data PC (jeśli takie występują w publikacji)
– w tej wersji nie kupujesz książki


* Dostęp online realizowany jest za pomocą strony Moja płytoteka na Twoim profilu w serwisie blizejprzedszkola.pl

ISBN
978-83-65915-92-4
Liczba stron
24
Dla kogo
dziecko
nauczyciel
Grupa wiekowa
4-latki
5-latki
6-latki
uczniowie klas I-III
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
poznawczy obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Aranżacje
Konarscy Factory – Miłosz Konarski
Muzyka
Miłosz Konarski
Rok wydania
2021
Format (szerokość x wysokość)
13,5 x 18,5 cm
Płyta CD lub zawiera CD
tak
tak - dostęp online
Indeks
W669

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Rewelacja, świetna zabawa i nauka j. angielskiego jednocześnie.

Oceń 

Polecam, fajne zajęcia ruchowe dla dzieci

Oceń 

Nauczyciele angielskiego potrzębują także zabaw ruchowych na ząjeciach. Zwłaszcza kiedy zajęcia są popołudniowe i dzieci są już rozkojazone są świetnym rozładowanie napięcia. Przyklady zabaw są bardzo ciekawe i proste do odtworzenia,dzięki czemu szybko się je zapamiętuje.

Oceń 

Tuptaje po polsku wymiatają, po angielsku liczę na to samo :)

Oceń 

Posiadam poprzednie publikacje z serii "Tuptaj". Na tej również się nie zawiodłam! Dzieciaki uwielbiają wykonywać wszystkie czynności. Uczą się j.angielskiego w sposób jak najbardziej przybliżony do naturalnego. Polecam każdemu nauczycielowi j.angielskiego.

Oceń 

Moje przedszkole to placówka językowa, więc angielski jest na porządku dziennym. Teraz dzięki ulubionym zabawom z Panem Miłoszem możemy jeszcze przyjemniej ćwiczyć słownictwo. Polecam!

Napisz swoją opinię